Loading...
about

Wyciąg wodny PRIMUS DUO®

MPRIMUS DUO® to nasz flagowy produkt – wyciąg wodny do wakeboardu i nart wodnych. Jest to popularna i sprawdzona konstrukcja. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości podzespołów cechuje go wysoka niezawodność. Konstrukcja Primus Cable Duo to rozwiązanie modułowe – dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować parametry wyciągu ( długość i wysokość) do każdych warunków terenowych. Pełne profile ocynkowane ogniowo zapewniają dużą żywotność wyciągu – zabezpieczają go antykorozyjnie, nadają niespotykaną stabilność. Dzięki zastosowaniu napędu wysokiej mocy i wydajnej przekładni pływanie na naszych wyciągach to czysta przyjemność. Zaawansowane sterowanie pozwala w bardzo prosty sposób zmienić parametry wyciągu takie jak punkt zawrotu lub prędkość z jaką pracuje maszyna.

Zalety wyciągu PRIMUS DUO®

Zobacz dlaczego warto postawić na sprawdzone rozwiązanie

Niezawodna i solidna konstrukcja

Wyciągi Primus Cable to produkt najwyższej jakości produkowany w Polsce. Stawiamy na jakość i niezawodność naszych produktów.

Pełne profile ocynkowane ogniowo

Konstrukcja wyciągu oparta jest na pełnych profilach ocynkowanych ogniowo. Dzięki temu wyciąg jest w pełni zabezpieczony przed korozją i może pracować w ciężkich warunkcha atmosferycznych.

Najwyższej jakości napęd 5,5 kW

Wysoce wydajny napęd z niezawodną przekładnią zapewnia bezawaryjne działanie wyciągu oraz wysoki komfort pracy.

Roczna gwarancja

Nasze wyciągi objęte są pełną 12 miesięczną gwarancją.

Płynny start i Stop

Zastosowanie profesjonalnego sterowania wyciągiem zapewnia wysoką kulturę pracy wyciągu - wykonywanie zakrętów jest bardzo płynne.

Dotykowy sterownik PLC z polskim oprogramowaniem

Zaawansowany sterownik wyciągu umiejscowiony w skrzynce sterującej umożliwia wprowadzanie zmian ustawień z poziomu panelu dotykowego.

Zmienny punkt zawrotu

Dzięki zastosowaniu sterownika PLC zmiana punktów zawrotu wyciągu przebiega bardzo sprawnie.

Tryb automatycznej pracy wyciągu

Automatyczny tryb pracy wyciągu to funkcjonalność która pozwala operatorowi wyciągu na komfortową pracę.

Dla kogo?

Zobacz gdzie możesz wykorzystać nasze wyciągi

Ośrodki sportu i rekreacji

Rosące zainteresowanie wakeboardem w Polsce sprawia że wyciąg wodny to doskonałe rozwiązanie dedykowane dla ośrodków sportowych.

Hotele i ośrodki wypoczynkowe

Zapewnij swoim klientom dodatkową atrakcję! Wyciąg do wakeboardu może służyć jako doatkowa atrakcja przy hotelu lub ośrodku wypoczynkowym.

Jednostki samorządowe

Wykorzystaj dotacje unijne i zapewnij mieszkańcom swojej gminy świetną atrakcję w postaci ośrodka do uprawiania wakeboardu.

Wakeparki / Snowparki

Nasze wyciągi dedykowane są do ośrodków wakeboardowych. Po zakończonym sezonie letnim z powodzeniem mogą pracować w snowparkach.

about

Jesteś zainteresowany wyciągiem? Zapraszamy do kontaktu!