Loading...
about

Serwis wyciągów 24/7

W naszej ofercie znajdują się liczne usługi związane z serwisem wyciągów do wakeboardu i nart wodnych. Posiadamy 3 w pełni wyposażone ekipy serwisowe, które gotowe są na reakcję 24 h/dobę 7 dni w tygodniu. Po otrzymaniu zgłoszenia w 90% przypadków akcja serwisowa wykonana jest do 48h od momentu zgłoszenia. Nasz w pełni wyposażony warsztat oraz magazyn części zamiennych zapewnia szybki czas reakcji i zapobiega przestojom w pracy wyciągów. Posiadamy niezbędną wiedzę, narzędzia i doświadczenie do sprawnego wykonywania działań serwisowych. Wykonujemy serwis i przeglądy wyciągów innych producentów. Podczas montażu służymy w pełni naszą wiedzą oraz sprzętem który posiadamy ( Ciężarówka pick-up, platformy pływające etc.)

<

Usługi

Skorzystaj z naszego sprzętu i doświadczenia

Dostępność serwisu i części zamiennych 24h/7

Nasz serwis jest w pełni dostępny 24h / dobę 7 dni w tygodniu. Stacjonarny magazyn części zamiennych pozwala nam na niemalże natychmiastową reakcję.

Montaż wyciągu w ciężkich warunkach

Nie boimy się trudnych zadań - posiadamy wiedzę, sprzęt i doświadczenie żeby sprostać najbardziej wymagającym zadaniom.

Serwis wyciągów innych producentów

Wykonujemy kompleksowe przeglądy i naprawy wyciągów wszystkich producentów. Masz problem ze swoim wyciągiem? Zadzwoń do nas.

Pełne wsparcie przy montażu wyciągu i przeszkód

Służymy pełnymn wsparciem przy montażu wyciągu lub przeszkód. Pomagamy przy uzyskiwaniu pozwoleń, służymy swoim sprzętem, wiedzą i doświadczeniem.

about

Potrzebujesz pomocy? Twój wyciąg wymaga serwisu? Zadzwoń.